9 сесія 7 скликання

1. Про внесення змін в рішення 3-ої сесії сільської ради від 25.12.2015 року "01-03/УІІ-15 "Про затвердження програми соціально-економічного та культурного розвитку Коровинської сільської ради на 2016 рік".

2. Про внесення змін та доповнень до Програми соціального захисту населення "Турбота" по Коровинській сільській раді на 2016 рік.

3. Про внесення змін до бюджету сільської ради на 2016 рік.

4. Про затвердження договору між Коровинською сільською радою і Недригайлівською районною радою про передачу міжбюджетного трансферту на 2016 рік.

5. Про затвердження договору між Коровинською сільською радою і Недригайлівською районною радою про передачу коштів обласному бюджету на здійснення компенсаційних виплат за пільговий проїзд окремих категорій громадян автомобільним транспортом на автобусних маршрутах загального користування.

6. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду за адресою с. Коровинці, вул. Хліборобська, 7 гр. Машаріпову Ойбеку Султанназіровичу.

7. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) гр. Ващенко Софії Карпівні.

8. про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) гр. Яременко Ользі Іванівні.

9. про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) гр. Ільченку Юрію Анатолійовичу.

10. Про заяву Калініченка Миколи Васильовича щодо вилучення земельної ділянки.

11. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельних ділянок в натурі (на місцевості).

12. Про сплату податків ТОВ "СК-Агро" за місцем виробничої діяльності.

13. Про затвердження договорів, які укладені сільським головою від імені ради.

14. Про умови оплати праці сільського голови за підсумками роботи за липень та серпень 2016 року.

15. Про внесення змін до рішення сільської ради від 15.07.2016 № 7-8/УІІ-16 "Про надання згоди на добровільне об'єднання територіальних громад".

16. Про внесення змін до рішення 6 сесії 7 скликання від 25.06.2016 року "Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок за адресою с. Коровинці, вул. Незалежності, 49 гр. Ноговіцину Сергію Івановичу".