6 сесія 7 скликання

1. Про внесення змін та доповнень до Програми соціального захисту населення "Турбота" по Коровинській сільській раді Недригайлівського району Сумської області на 2016 рік.

2. Про внесення змін та доповнень до Програми соціально-економічного та культурного розвитку Коровинської сільської ради на 2016 рік.

3. Про внесення змін до бюджету сільської ради на 2016 рік.

4. Про виконання бюджету сільської ради за перший квартал 2016 року.

5. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості).

6. Про заходи щодо економного та раціонального використання бюджетних коштів, передбачених на утримання апарату управління сільської ради та установ, які фінансуються з сільського бюджету на 2016 рік.

7. Про надання дозволу на передоплату з придбання електроенергії.

8. Про затвердження договорів між Коровинською сільською радою і Недригайлівською районною радою про передачу міжбюджетних трансфертів на 2016 рік.

9. Про наслідки перевірки рішення про бюджет сільської ради на 2016 рік.

10. Розгляд заяв громадян про надання довідок про склад сім'ї із урахуванням фактично проживаючих членів сім'ї, з метою оформлення субсидій.

11. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду.

12. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок за адресою с. Коровинці, вул.Незалежності, 49.

13. Про заяву громадянки про надання довідки в Недригайлівський центр зайнятостіщодо членства в ОСГ.

14. Про затвердження договорів, які укладені сільським головою від імені ради.