КОРОВИНСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

Недригайлівського району Сумської області

Четверта сесія сьомого скликання

РІШЕННЯ

від 29 січня 2016 року

1. Про встановлення податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки на території Коровинської сільської ради.

2. Про затвердження звіту про виконання сільського бюджету за 2015 рік.

3. Про програму соціального захисту населення "Турбота" по Коровинській сільській раді на 2016 рік.

4. Про внесення змін до бюджету сільської ради на 2016 рік.

5. Про розгляд заяв громадян по наданню довідок про склад сім'ї із урахуванням фактично проживаючих членів сім'ї, з метою оформлення субсидій для оплати за використаний природний газ та електроенергію.

6. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду.

7. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельних ділянок в натурі (на місцевості).

8. Про поновлення договору оренди землі.

9. Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельних ділянок в натурі (на місцевості).

10. Про листи Недригайлівської районної державної адміністрації від 17.12.2015 № 01-31/813 та від 18.01.2016 №01-21/132 про надання субвенції районному бюджету в 2016 році на придбання пального для шкільного автобуса для організації безкоштовного відвезення учнів на навчання до Коровинської школи та у зворотному напрямку.

11. Про затвердження порядку проведення конкурсу на заміщення вакантних посад посадових осіб місцевого самоврядування сільської ради на період повноважень Коровинської сільської ради сьомого скликання.

12. Про затвердження Порядку проведення іспиту кандидатів на заміщення вакантних посад посадових осіб місцевого самоврядування на період повноважень Коровинської сільської ради сьомого скликання.