КОРОВИНСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

Недригайлівський район Сумська область

Третя сесія сьомого скликання

від 25 грудня 2015 року

1. Про затвердження програми соціально-економічного та культурного розвитку Коровинської сільської ради на 2016 рік.

2. Про програму розвитку дошкільної освіти на території Коровинської сільської ради Недригайлівського району Сумської  області на 2016 рік.

3. Про програму підтримки і розвитку закладів культури на території Коровинської сільської ради Недригайлівського району Сумської області на 2016 рік.

4. Про сільський бюджет на 2016 рік.

5. Про штатний розпис бюджетних установ сільської ради.

6. Про затвердження переліку об'єктів та видів суспільно-корисних робіт для відбування адміністративного стягнення у вигляді громадських робіт на території сільської ради.

7. Про затвердження переліку об'єктів та видів суспільно-корисних робіт для засуджених, яких судом засуджено до покарання у вигляді громадських робіт на території сільської ради.

8. Про утворення конкурсної комісії щодо відбору виконавців робіт із землеустрою, оцінки земель та визначення виконавця земельних торгів на конкурентних засадах.

9. Про передачу земельних ділянок, які визнані судом відумерлою спадщиною та передані у комунальну власність Коровинської сільської ради.

10. Про передачу земельних ділянок громадян, які померли, в порядку управління спадщиною, яка знаходиться на переоформленні або спадкоємці не визначились як розпорядитися нею.

11. Про передачу земельних ділянок, які визнані судом відумерлою спадщиною та передані у комунальну власність Коровинської сільської ради.

12. Про передачу земельних ділянок громадян, які померли, в порядку управління спадщиною, яка знаходиться на переоформленні або спадкоємці не визначились як розпорядитися нею.

13. Розгляд заяв громадян по наданню довідок про склад сім'ї із урахуванням фактично проживаючих членів сім'ї, з метою оформлення субсидій для оплати за використаний природний газ та електроенергію.

14. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність.

15. Про проведення перезакладення книг погосподарського обліку.

16. Про затвердження договорів, укладених сільським головою від імені ради.

17. Про умови оплати праці Коровинського сільського голови у 2016 році.

18. Про преміювання сільського голови.

19.Про план роботи сільської ради на 2016 рік.

20. Про встановлення плати за харчування дітей, які відвідують Коровинський дошкільний навчальний заклад.

21. Про заяву.

22. Про заяву.

23. Про заяву.