Коровинських депутатів готували до першої сесії

Коровинських депутатів готували до першої сесії

Для голови, депутатів, в.о старост, працівників сільської ради Коровинської об'єднанної територіальної громади Недригайлівського району, був проведений Навчальний модуль з питань підготовки до проведення перших сесій рад, вирішення кадрових питань та проведення процедури реорганізації рад.

Надавали консультації представники команди Сумського Центру розвитку місцевого самоврядування, створеного за підтримки програми "U-LEAD з Європою" та Мінрегіону України: юрисконсульт Сумського ЦРМС Марина Лобова та радник з питань децентралізації Дмитро Лук`янець.

Подібні Навчальні модулі для новоутворених ОТГ, у котрих 29 жовтня 2017 року відбулись перші вибори, були проведені у всіх 9-ти новоутворених громадах Сумської області.

Представники Коровинської громади приймали активну участь в навчанні, задавали питання, які їх цікавлять. Зокрема, вони стосувались подальшої ролі місцевих органів влади, як буде організовуватися в майбутньому їхнє життя, якою буде роль старост.

"Проведення такого навчання, напередодні перших сесій новообраних рад, є надважливим, оскільки прийняті на них рішення, багато в чому визначатимуть подальшу роботу цих рад. І як показує практика, у органів місцевого самоврядування є безліч юридичних питань, пов’язаних саме з організацією їх діяльності, і ми раді допомогти їх вирішити", - прокоментувала Марина Лобова.

Нагадаємо, що вибори на Сумщині відбулись у 9 громадах: Тростянецькій міській ОТГ Тростянецького району, Буринській міській ОТГ Буринського району, Новослобідській ОТГ Путивльського району, Верхньосироватській сільській та Степанівській селищній ОТГ Сумського району, Дубов’язівській селищній ОТГ Конотопського району, Коровинській сільській ОТГ Недригайлівського району, Комишанській ОТГ Охтирського району, Чернеччинській сільській ОТГ Охтирського району.